Twoja wrześniowa wyprawa do Gruzji

  • Wolne miejsca: 0
  • Cena: 3200.00
  • Początek: 05.09.2018
  • Koniec: 12.09.2018

Kraina Prometeusza i Jazona, starożytna Kolchida malowniczo rozpościerająca się u Stóp Kaukazu, dziś zwana Gruzją, czeka na nowych zdobywców! Liczymy na Was. Grupa będzie kameralna - 12 osób. Polecimy samolotem a potem terenowymi samochodami wyruszymy, aby zanurzyć się w życiu mieszkańców tej przepięknej krainy. Przemierzymy około 1200 km, oglądając zapierające dech w piersi zaśnieżone szczyty Wielkiego Kaukazu, semipustynie i prastare monastyry. Zakończymy relaksującą wizytą w tureckiej łaźni i wieczorem spędzonym przy gruzińskiej  muzyce i winie.

Program 

DZIEŃ 1
Wylot z Warszawy 6:00, przesiadka w Kijowie, przylot do Tbilisi 15:45. Przejazd z lotniska do Rustavi, obiadokolacja, spacer, nocleg w Hotelu Rustavi 3*.

DZIEŃ 2
Śniadanie, przejazd i zwiedzanie Udabno, klasztory na Granicy z Azerbejdżanem, Natlismtsemeli, powrót do Rustavi, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie, przejazd i zwiedzanie Czerwony Most, Shulaveri, Bolnisi, T'et'ri Tskaro. Tu obiadokolacja i nocleg w Hotelu Kakhaberi 3*.

DZIEŃ 4
Śniadanie, przejazd i zwiedzanie Tsalka, Poka (jez. Parawani), Bakuriani, Borjomi. Obiado-kolacja i nocleg w Hotelu Tbilisi In Borjomi. 

DZIEŃ 5
Śniadanie, przejazd i zwiedzanie Gori, Mtscheta, obiadokolacja i nocleg w Guest House Vertigo.

DZIEŃ 6
Śniadanie, przejazd i zwiedzanie Stepantsminda (Kazbegi), Gruzińska Droga Wojenna, powrót do Tbilisi, obiadokolacja, nocleg w Hotelu Europa 3*.

DZIEŃ 7
Śniadanie, zwiedzanie Tbilisi, możliwość skorzystania z kąpieli z tureckim masażem w łaźniach siarkowych, kolacja regionalna.

DZIEŃ 8
Śniadanie, czas wolny, zbiórka w hotelu 13:30-14:00, przejazd na lotnisko, wylot z Tbilisi 16:35, przesiadka w Kijowie, przylot do Warszawy 20:30.

Cena: 3200 zł plus 100 euro płatne na miejscu
W cenie: realizacja programu łącznie ze wstępami, opieka pilota, zakwaterowanie według programu, codziennie śniadania i obiadokolacje, kolacja regionalna, przejazd samochodami terenowymi 4x4 (7 osób w samochodzie), przelot, ubezpieczenie NNW.