Patriotyczny spacer po Ogrodzie Saskim

  • Wolne miejsca: 35
  • Cena: 35.00
  • Początek: 01.01.2018
  • Koniec: 31.01.2020

Gra terenowa dla przedszkoli i klas 0-8

 

 

Zapraszamy dzieci na patriotyczną wycieczkę w formie interaktywnej gry miejskiej. Gra trwa ok. 2,5 godziny i odbywa się w Ogrodzie Saskim. Scenariusz dopasowany każdorazowo do wieku dzieci.

W czasie wycieczki dzieci spotkają ostatniego króla Polski i dowiedzą się jak nasza ojczyzna znalazła się w niewoli. Potem w trakcie zabawy „przetrwamy” 123 lata zaborów, aby w końcu w roku 1918 spotkać Dziadka, który ma dla młodych Polaków wiele zadań do wykonania (są to zadania o tematyce patriotycznej). Naczelnik opowie nam też o sobie, swojej kasztance i psie, który nazywał się Pies. 

Półgodzinną zabawą na placu zabaw uczcimy odzyskanie niepodległości (będzie wtedy czas na zjedzenie drugiego śniadania). Potem obejrzymy zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza i udamy się pod pomnik Piłsudskiego, aby złożyć pod nim kwiaty i zapalić światełko. Na zakończenie każde dziecko dostanie biało-czerwoną chorągiewkę. 

W trakcie naszej zabawy dzieci poznają fragment historii Polski, zapoznają się z symbolami narodowymi i… będą się dobrze bawić.

Scenariusz gry jest zawsze dostosowany do wieku dzieci. 

CENA: 

dla grup poniżej 20 osób 700 zł, dla grup powyżej 20 osób 35 zł od dziecka. Grupa może liczyć maksymalnie 35 dzieci. Możemy przyjąć kilka grup w tym samym czasie. Dojazd we własnym zakresie.