Krasiejów - 3 dni, dla klas IV-VI i gimnazjum

  • Wolne miejsca: 30
  • Cena: 460.00

Nauka o dawnych ludziach i zwierzętach

3-dniowa wycieczka dla klas IV-VI i gimnazjum  

W programie:

- cudowne, niesamowite muzeum ewolucji w Krasiejowie (laureat złotej odznaki Polskiej Izby Turystycznej-  www.juraparkkrasiejow.pl) Multimedialna ekspozycja naprawdę robi wrażenie, takiego muzeum w Polsce nie widziałam. Bardzo podoba mi się też przekaz wystawy, która mówi o naszych przodkach podkreślając, że byli do nas podobni: kochali swoich bliskich, troszczyli się o dzieci, szanowali starszych…

- JuraPark wzniesiony w miejscu autentycznych wykopalisk. Możemy tu zobaczyć prawdziwe stanowiska paleontologiczne, co w połączeniu z komentarzem przewodnika robi ogromne wrażenie.

- zoo w Opolu to jeden z ładniejszych polskich ogrodów zoologicznych. Po tragicznej powodzi, z pomocą środków z Unii Europejskiej odbudowano ogród w standardach europejskich. Niezwykle pomysłowe wybiegi sprawiają, że czujemy się jakbyśmy podglądali zwierzęta na wolności.

- Muzeum Muzyki Polskiej w Opolu to miejsce, gdzie w ciekawy sposób poznajemy historię polskiej piosenki oraz dowiemy się jak powstaje piosenka. Sami ułożymy jedną – może będzie hitem?!

 

Cena: dla 25 dzieci 460 zł od osoby. W cenie bezpłatny udział  1 opiekuna na 15 osób, przejazd autobusem klasy turystycznej z DVD i pasami, opieka pilota, dodatkowe ubezpieczenie NW, udział w atrakcjach według programu, nocleg i wyżywienie